Na Malou Stranu jenom v masce ??

úterý 1. březen 2011 14:36

Malostranské masopustní veselí
www.pragueout.cz

Masky, masky a i do třetice masky. Tak jejích největší koncentraci zažije již tuto sobotu, 5. března, Malostranské náměstí a jenom ono. Přijmete pozvání na pravou masopustní zábavu…

Celá masopustní zábava začne na Loretánské ulici kolem 13. hodin před Černým volem, přesněji před hostincem s tímhle tím názvem. Průvod se pak za doprovodu hudby vydá přes Hradčanské náměstí, Nerudovou ulici, Horním Malostranským náměstím až na Karlův most a ukončí se na Kampě – Kampa náměstí.

A tam se to pořádné roztočí. Od 15. 30 přibližně do 18. hodiny si budete moci vychutnat tu pravou maškarní atmosférou, kterou dotvoří umělci na podiu. Za zmínku stojí třeba kapela Hogo – Fogo nebo rómské seskupení Romana Trajo.

Co se týče ještě zastávek, během přesunu maškarního průvodu, tak potkat je můžete i U dvou slunců, v Pivnici u Hrocha nebo také v Malostranské caffeterii. I tam se zastaví a rozdají dobrou náladu.

Chybět samozřejmě nebudou ani stánky s občerstvením pro všechny, které přepadne chuť třeba na koblihu, guláš, medovinu anebo rovnou pečený prase. Mlsné jazýčky si tedy také přijdou na své. Hlavně ale vše s mírou.

No a zkrátka neobejdou ani samotné masky. Vždyť o ně přece na takové maškarní prohlídce jde. Ta nejhezčí, nejoriginálnější bude taky i patřicně oceněna.

Tak tedy, shodit tu svou všední, každodenní masku, nasadit úsměv a nechte se stáhnout do víru masopustního veselí.

 

 

Eva Vašková

Počet příspěvků: 2, poslední 1.3.2011 15:43:37 Zobrazuji posledních 2 příspěvků.

Eva Vašková

Eva Vašková

kultúra, spoločenské dianie, cestovanie

"..v úlohách hlavných, vedľajších, opakovanie sa nekoná, premiér včerajších..." - z vlastnej tvorby. Nech je teda každý deň slávnostnou premiérou, ktorú si užijeme....

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.